قوانین و مقررات :

تعویض کالا خریداری شده:

تمام محصولات بهراد اسپورت دارای ضمانت سایز و کیفیت هست. و اگر موارد زیر را رعایت بفرمایید محصول خریداری شما تعویض خواهد شد!

:::شرایط تعویض محصول برای مشکلات سایز بندی و زدگی های محصول خریداری:::

در خصوص زدگی احتمالی یا مشکل در سایز بندی و هرگونه مشکل مشابه شما حداکثر یک روز پس از دریافت کردن کالای خود فرصت عکس فرستادن و اطلاع دادن از طریق واتس اپ و اینستاگرام به بهراد اسپورت هستین. توجه فرماید اگر بعد از گذشت زمان ذکر شده نقصی در لباس بیان فرمایید از نظر این فروشگاه قابل قبول نمی باشد.همچنین اگر اتیکت لباس کنده شود و یا لباس از حالت قبلی خود به هر دلیلی (بوی بد و بوی عرق ،استفاده بیش از یکبار برای تست سایز و قواره لباس ،آسیب رساندن به پارچه لباس و….)در بیاید از نظر فروشگاه قابل قبول نخواهد بود و تعویض نخواهد شد.

ضمانت سایزبندی :

برای جلوگیری از هرگونه خطایی و تعویض کالای خود کافیست طبق راهنمای سایزبندی که در سایت قرار دارد سایز خود را انتخاب نمایید.  هنگام ثبت سفارش در قسمت قد و وزن و یا در قسمت توضیحات سفارش اعلام نمایید

شرایط خرید و سفارش :

برای خرید و ثبت سفارش از فروشگاه بهراد اسپورت پس از ثبت سفارش، ابتدا باید مبلغ سفارش به طور کامل واریز شود و سپس سفارش مشتری ارسال می شود. این واریز وجه باید بصورت آنلاین روی سایت باشد. توجه فرمایید پس از واریز وجه، امکان کنسل کردن سفارش و برگشت مبلغ نمی باشد.

در هنگام سفارش به انواع مختلف(پست پیشتاز و پست ویژه) دقت کنید و با توجه به زمانی که میخواهید بسته به دسته شما برسد، نوع ارسال را انتخاب نمایید تا مشکلی در تحویل گرفتن بسته نداشته باشید.

برای خرید محصول موارد مختلف مانند نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس و … را با دقت کامل و درست وارد نمایید. در صورت مشکلات بوجود آمده از اشتباه وارد کردن این موارد بر عهده خود مشتری می باشد و بهراد اسپورت هیچ مسئولیتی ندارد.

نمایندگی:

بهراد اسپورت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و… از طریق همین سایت انجام می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا کلاهبرداری در این زمینه.
بهراد اسپورت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
و در صورت همچین تخلفاتی مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی اطلاع دهید.

علاقه مندی ها 0
مقایسه