تمامی لباس های مجموعه بهراد اسپورت خام بوده و از قبل نام و شماره اختصاصی ندارند. از عادی ترین خدماتی که مجموعه بهراد اسپورت به خریداران محترم خود ارائه می دهد ، چاپ نام و شماره دلخواه شما بر روی لباس مد نظرتان است. نام و شماره سفارش داده شده توسط خریدار را با اندازه و فونت اصلی و اورجینال همان باشگاه و با بالاترین کیفیت ممکن در بازار تقدیم خواهیم نمود. اگر لباس سفارش داده شده دارای شورت ورزشی هم باشد ، شماره بر روی آن هم درج خواهد شد.

لطفا در انتخاب سایز خود دقت داشته باشید زیرا بعد از چاپ امکان مرجوع کردن کالا وجود نخواهد داشت. به همین منظر میتوانید از بخش راهنمای سایز بندی اندازه مناسب خود را پیدا کنید. بدیهی است اگر اشتباه در ارسال سایز از جانب مجموعه بهراد اسپورت رخ داده باشد تعویض لباس در اسرع وقت انجام خواهد شد.

با توجه به اطمینان ما از کیفیت چاپ نام و شماره ، ماندگاری و مقاومت آن در برابر شست و شو و سایر آسیب های فیزیکی را مجموعه بهراد اسپورت به مدت یک سال تضمین خواهد کرد و بر اساس منشور اخلاقی مجموعه ، در صورت هر گونه صدمه دیدن تمام مبلغ پرداخت شده برای چاپ نام و شماره عودت داده خواهد شد.

جهت دریافت اطلعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید، از طریق دایرکت اینستاگرام اقدام کنید

علاقه مندی ها 0
مقایسه